Вівторок, 19.03.2024, 10:48
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • »
Форум » Велофорум » Покатухи » ВІДКРИТТЯ ВЕЛОСЕЗОНУ ") 2013
ВІДКРИТТЯ ВЕЛОСЕЗОНУ ") 2013
GADДата: Четвер, 21.02.2013, 00:03 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Вирішив створити тему про відкриття нового велосипедного сезону ! biggrin До закінчення зими залишилися лічені дні, гадаю вже час згадати першу покатушку разом з нашими сусідами з Костянтинівки та Краматорська. І чим раніше ми почнемо до цього готуватися, тим якісніше ( я так вважаю і прагну цього) відбудеться цей захід.

Нагадаю що маршрут вже готовий і він ( на мою думку ) має влаштувати всіх учасників. Навантаження особливого не буде , відстань більше символічна. Хоча на початок сезону якраз. Не кожен на той час буде спроможний подолати без особливого напрягу більшу відстань.

Прошу висловлюватися. Питання, пропозиції, поради ...щодо приблизної ( поки що ) дати, організації і всього іншого.

Переглянути маршрут ( який залишився з 2012 року ) на цій сторінці

Там можна по експериментувати з налаштуваннями і переглянути маршрут в різних варіантах. smile

ВІДКРИТТЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ( ЗА СПРИЯТЛИВОЇ ПОГОДИ) 6. 04. 13 в суботу

СПИСОК ПОТЕНЦІЙНИХ УЧАСНИКІВ

1. andy

2. MADMAN

3. GAD

4. Kristofer

5. Макар

6. BearOK

7. Denis

8. StreetRoad

9. fantom

10. Korro

11. Степан

12. Руслан

13. Коля

14. Леха

15. Goron 70Х30

16. Саня(Дружк.)

17. Коля(Донецк)

18. HELL_KILL

19. Deimos 50Х50

20. bio315
 
BearOKДата: П`ятниця, 22.02.2013, 15:11 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 50
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
Посмотрел маршрут. Думаю, что Констаха будет за. Человек 10-15 соберем. Главное, чтоб погода не подкачала! Если для кого то расстояние будет большим, то они могут не ехать весь круг, а сразу остановиться в Белокузьминовке. Пока будет двигаться остальная колонна, оставшиеся помогут с организацией, полазят по горам smile
 
fantomДата: П`ятниця, 22.02.2013, 19:29 | Повідомлення # 3
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 181
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
Теж переглянув маршрут, звичайний та не важкий, хто поїде в перше то й цікавий. Я хочу запропонувати поїздку до музею нашого земляка Прокофьев С.С. с. Красное Красноармейского района. Маршрут не дуже складний але приблизно 160 км. туди та назад, відстань не мала. Пропоную тому що ми в той бік ніколи не їздили.
 
GADДата: П`ятниця, 22.02.2013, 20:14 | Повідомлення # 4
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Це пропозиція до відкриття сезону ? Пропоную ( якщо це не так) створити окремою темою цю пропозицію і викладати туди все , що потрібне в такому випадку smile
 
KristoferДата: П`ятниця, 22.02.2013, 21:44 | Повідомлення # 5
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 185
Нагороди: 5
Репутація: 7
Статус: Десь пішов
Я за, важно в какой день и время
 
GADДата: П`ятниця, 22.02.2013, 22:10 | Повідомлення # 6
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Ну до цього ще не дійшло, гадаю ( я мабуть дукблюю десь вже написане) це повинно відбуватися :

1. Зручний час.

2. Гарна погода.

3. Узгодженість всіх "за" та "проти" ( головне) biggrin
 
DenisДата: П`ятниця, 22.02.2013, 23:31 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 86
Нагороди: 4
Репутація: 5
Статус: Десь пішов
Я за, но могу поехать только на выходные.
 
BearOKДата: Субота, 23.02.2013, 09:08 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 50
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
Цитата (fantom)
Маршрут не дуже складний але приблизно 160 км. туди та назад, відстань не мала.

Если имелось ввиду как для открытия сезона это будет точно большое расстояние. Как для просто однодневки - нормуль, но опять же не для первой поездки в сезоне. Как по мне нужно для начала вкатать на более скромных дистанциях...
 
GADДата: Субота, 23.02.2013, 09:13 | Повідомлення # 9
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Все вірно, fantom, мав на увазі окрему подорож. Просто ми обговорювали ось тут на майбутнє плани і він чекав поки з'явиться тема з чимсь новим ))
 
ElnameДата: П`ятниця, 08.03.2013, 00:06 | Повідомлення # 10
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
ох что то не много полемики тут.я что то с кодами запутался не мог войти,кароч я поеду,толко давайте определим все нюансы

бли и опять не мой профиль
 
GADДата: П`ятниця, 08.03.2013, 10:26 | Повідомлення # 11
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Так ще й час є ...гадаю що в квітні це станеться. ))) Ну є така думка...обговорена частково з Костянтинівкою. А які нюанси тебе цікавлять ? smile Маршрут тобі відомий, ми його з тобою вже катали .
Готуйся як до самостійної подорожі а все що буде потрібно - згодом. Буде це ( напевно) у вихідний день. Було б цікаво почути думки про якісь заходи крім безпосереднього катання. можливо будуть якісь ідеї ( проведення невеличких конкурсів або чогось такого, що не заважало )...

А що до відсутності полеміки...( якщо повернутись до неї) то я з тобою згоден. Але є й об'єктивні моменти. До них відносяться такі - ще достатньо часу , не знають про це , відсутність реєстрації на форумі. biggrin

Дехто вважає так , я відповів що поїду... що ще казати.

Є такі що ( мабуть) просто перечитують і чекають що в них вийде ...захочу приєднаюся...не вийде - так їм і треба ))))

Ну взагалі то я покладаю надію на Краматорськ. Вони будуть не проти цього, тим більш що дата проведення досі відкрита і буде такою й надалі. В приватній розмові з BearOK, ми спільно вирішили про те що покатуха робиться для нас всіх і своїми силами й бажаннями відповідно) і повинна максимально комфортною саме для учасників. Тому остаточна дата буде підганятися під погоду , ну й відповідати вищесказаним ( в темі) критеріям.

Ось трохи ми з тобою додали полеміки ))) Можливо ще хтось прокинеться і крім смайликів додасть щось конкретне.
 
StreetRoadДата: П`ятниця, 08.03.2013, 18:05 | Повідомлення # 12
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 78
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
Ну в этот раз может у нас получится с пикником как не получилось в прошлом году из-за грязи на подходе к скалам
 
GADДата: П`ятниця, 08.03.2013, 21:24 | Повідомлення # 13
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Ну я не знаю подробиць про торішнє відкриття, бо не був там присутнім smile .. Але чув що все було смачно..... В цьому році доступ до скель повинен бути , бо погода має бути в цей день комфортною....але з пікніком як буде...це ще питання ... А в тебе є якийсь план чи ідея про все це ?
 
МакарДата: Понеділок, 11.03.2013, 23:18 | Повідомлення # 14
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 155
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Десь пішов
Ребята а может сначала в баню надо всем пойти ?
 
GADДата: Вівторок, 12.03.2013, 01:15 | Повідомлення # 15
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
На початку чого ? biggrin Перед заїздом чи як ?
 
Форум » Велофорум » Покатухи » ВІДКРИТТЯ ВЕЛОСЕЗОНУ ") 2013
  • Сторінка 1 з 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • »
Пошук:

Вверх