П`ятниця, 29.03.2024, 00:49
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Велофорум » Покатухи » Як воно було ... :) (Голосуємо і пишемо коментарі про "ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСІ")
Як воно було ... :)
Що сподобалося що ні і конкретніше в коментарях.
1.Сподобалося все[ 2 ][22.22%]
2.Сподобалося але хотів би щоб.....[ 7 ][77.78%]
3.Так собі[ 0 ][0.00%]
4.Не сподобалося[ 0 ][0.00%]
Усього відповідей: 9
GADДата: Субота, 25.08.2012, 14:28 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Прощу перед голосуванням прочитати всі пункти і умови. Якщо обирається пункт №2 то обов'язково надати коментар ( за смислом відповіді).. Просто писати в темі НЕ заборонено ))))
 
KorroДата: Субота, 25.08.2012, 15:00 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 6
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
Понравилось, но хотелось бы, чтоб на будущее организаторы лучше продумали ведение колонны велосипедистов... Да и Газель с водой пропала на полпути из виду, реально пришлось помучиться от жажды... А так всё понравилось, намотал 75км cool
 
GADДата: Субота, 25.08.2012, 15:26 | Повідомлення # 3
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
А який пункт в голосуванні ? ))) можна тицьнути вгорі ) Я звичайно ( чисто гіпотетическі) розумію що це пункт 2 )))
 
fantomДата: Субота, 25.08.2012, 20:29 | Повідомлення # 4
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 181
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
Хотів би щоб вода була не в кінцевому пункті а протягом, медична допомога (необов"язково карета) а хочаб мед.аптечка була вкомплектована і на випадок (не дай Бог) перелому чогось, на маршруті були регулювальники руху в проблемних дільницях (перехресття або ще шось) ми бачіли ці випадки, щоб були великі пакети для сміття вважаю що всі бачіли що там коїлось без цих пакетів, ну і забезпечення точніше сам процес харчування на фініші. В цілому все було гаразд.
 
kramaskyДата: Неділя, 26.08.2012, 13:40 | Повідомлення # 5
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 22
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
В пробеге не участвовал, потому, что для меня 40 км официальных + около 40 на добирание/возвращение - тяжеловато. Особенно учитывая, что на официальном участке много подъемов. А прочитав про отстающих и заблудившихсяч, которых не ждали, убедился, что поступил правильно.

Повідомлення відредагував kramasky - Неділя, 26.08.2012, 13:55
 
andyДата: Неділя, 26.08.2012, 15:12 | Повідомлення # 6
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 115
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
Идея такого заезда хороша. Тем, что можно собрать веломанов из соседних в том числе городов. Было немного официоза - это несомненный плюс, но значительная задержка со стартом из-за мотобайкеров смазала начало. Возможно, велосипеды и мотоциклы не надо связывать вообще? Разные скорости, разные интересы. В Семеновке они все равно уехали сами по себе. Да, бросилась в глаза недоработка по организации колонны велосипедистов. Ребята с разной подготовкой вряд ли удержатся в одном строю, тем более учитывая количество участников. Краматорчане это решают так: покатуха делится на две группы, "лосеры" и "матрасники", т.е. темп 25+ и темп 20-. В каждой группе свой лидер, знающий маршрут, связь по телефону. В контрольных точках быстрая группа ждет медленную. Ну и позади всех - тот, кто подбирает отставших. Своих не бросаем. Предлагаю в следующий раз здесь организоваться так же. Тем более, что участники соревновательных заездов наверняка будут в быстрой группе и соревнования их задержат на маршруте. Кроме того, по трассе ехали "навалом", по трое-четверо в ряду, пока машины не прижали немного к обочине. Такой толпой лучше ехать колонной по два и заранее об этом предупредить. По Ижевке, где заблудилось много народу, выставить на поворотах 1-2-х регулировщиков из быстрой группы, чтобы показывали направление для тех, кто не знает маршрута. По поводу воды - я свою вез с собой и не от кого не зависел (как и еду). +2 литра (кг) веса погоды не сделают, а вот без воды, да еще на солнце, да если без привычки плоховато.
 
GADДата: Неділя, 26.08.2012, 15:23 | Повідомлення # 7
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Чудовий коментар! Мені можна й не додавати нічого..ну майже ) До речі для andy, в мене залишився сувенір на згадку про подію )))

Я особисто проголосував за № 2. Але сказати що мені сподобалося не можу ...не через те що несподобалося а через неможливість тверезо оцінити все це . Одна справа , коли ти просто їдеш в групі і зовсім інша коли виконуєш "броунівський рух" ))).

Туди сюди бігати...для мене це нова справа...м'яко кажучи. Пропоную домовитись тут не шукати винних ( тим більш що багато чого з цього можна в мій бік адресувати biggrin ) а зробити аналіз і висновки і в майбутньому все буде значно краще. Згоден з andy що до організації і проходження колони. Хоча тут є різниця...який - не який "офіціоз" і всі мають приймати участь у всіх заходах, які були заплановані. Але це ж саме вказує на той факт, що ( наприклад) провізію потрібно було роздавати після того як фінішує останній.

Звичайно в організаторів не було часу на все, та й все це для них теж не буденна справа. На переддень було б зустрітися представникам всіх зацікавлених сторін і розробити ...та просто поговорити хоча б. А так кожен понадіявся на іншого і вийшло..не скажу що карикатурно..але сумбуру вистачало..... Ну й в таку погоду лишати без води ....

.....Ми навіть не зупинилися біля численних колонок в Білокузьминівці.

...
 
andyДата: Неділя, 26.08.2012, 20:17 | Повідомлення # 8
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 115
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
Вот уж не думал, что еще и сувенир будет cool . Хочу, хочу мой сувенирчик!!!
 
mgdzsДата: Понеділок, 27.08.2012, 10:14 | Повідомлення # 9
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 275
Нагороди: 1
Репутація: 2
Статус: Десь пішов
к сказаному andy добавить нечего, разве что политику фтопку!!!
 
GADДата: Понеділок, 27.08.2012, 12:22 | Повідомлення # 10
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Не знаю доречно тут саме про це писати, але є такий вислів ( наводжу по пам'яті) : " Якщо ти не займаєшся політикою- то вона обов'язково займеться тобою " .

biggrin
 
Форум » Велофорум » Покатухи » Як воно було ... :) (Голосуємо і пишемо коментарі про "ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСІ")
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Вверх