П`ятниця, 29.03.2024, 07:38
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Велофорум » Покатухи » Вечірня покатуха.
Вечірня покатуха.
GADДата: Понеділок, 09.07.2012, 16:05 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Щось ніяк ми не можемо зібратися до купи ! А з настанням літа взагалі перестали бачитись. smile . Також стоїть питання заохочування до катання гуртом нового покоління ( так би мовити). Часто зустрічаю на наших вулицях молодь на досить непоганих вєліках, які чи то не впевнені в собі чи просто не бажають йти на контакт... катаються і не помічають один одного. Хотілося б цю ситуацію зламати і повернути на краще ( як мені здається).

Що як нам збиратися ввечері ( бо вдень дуже спекотно) та й старші комради завжди зайняті на роботі в цей час.... Збиратися біля Андрюхи або поряд з ДП ( для більшого "піару", погодьтеся що більш - менш велика група на вєліках завжди привертає до себе увагу.

Зібратися і прокатитися не дуже далеко , нешвидким темпом. Маршрут може бути один або декілька ( можна їхати в зворотньому напрямі , наприклад). Мета катання згуртувати якомога більше людей , перезнайомитися ...ну й таке інше ( що я тут вкотре буду переказувати вже все що й так всі знають) .... В процесі будуть складатися групи щоб їхати на вихідних кудись подалі і по цікавіше.

Пропоную збиратися о 18 - тої ( в кого інші думки - не мовчіть). Поки що потрібно телефоном повідомити всіх зацікавлених про це, а потім вже ті хто збереться буде казати своїм знайомим ..і так далі.

Телефонуйте мені (0506066857) . Можна розмістити об'яву в Андрія.

Головне щоб з групою був хтось зі старших , бо не кожен день всі ми будемо мати змогу бути присутніми.

ПРОШУ _ ВІДПИСУВАТИСЬ
 
NNMCДата: Понеділок, 09.07.2012, 16:14 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 77
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
Хорошая идея.Да да многие ездят типо вообще не знакомы,хотя даже и были совместные покатухи,это касается как Дружковки так и Краматорска,ни привет ни кивка ниче.
 
Ben4ikДата: Понеділок, 09.07.2012, 16:42 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 53
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
Хорошая идея! Можно будет собираться возле ДП, например. Общаться, обсуждать покатухи и т. д. Я смогу завтра подъехать и послезавтра. )
 
GADДата: Понеділок, 09.07.2012, 17:03 | Повідомлення # 4
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Я буду точно завтра і Денис мав намір підтримати. clap Спитайте в своїх знайомих чи якимсь чином їм повідомте цю інформацію )

Пропоную збиратися заздалегідь....наприклад з 17 - ї години. А у 18 вже вирушати. Так ми встигнемо й поспілкуватись ( як зазначив Ben4ik ) і перебуваючи там цілу годину- привернути до себе увагу. Можу нагадати , що велотусня починалася таким чином в далекі тепер дев'яності ))
 
GADДата: Вівторок, 10.07.2012, 21:05 | Повідомлення # 5
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Сьогодні зібралося не дуже народу ))) . Але сказати що "перший ...і так далі" не можу ...все ж таки про все це мало хто знає... Було загалом 5 - ро . Пробіг сьогодні склав 20 км. Катали по місту і до балки в бік Горняка. Дорогою нікого не зустріли достойного, щоб запросити приєднуватись, лише наприкінці вдалося перетнутися з "ГОСТОМ" ...обіцяв приєднатися найближчим часом до нас.

Значить завтра ..." на тому ж місці - в ту ж годину " biggrin

Аби дощу не було.
 
NNMCДата: Середа, 11.07.2012, 00:32 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 77
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
Когда буду свободен обязательно присоединюсь
 
GADДата: Середа, 11.07.2012, 12:30 | Повідомлення # 7
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
В разі чого, попереджай завчасно ( телефоном або тут) як будеш готовий . Можливо ми будемо в твій бік їхати, то щоб ти зайву відстань не долав )
 
TolarДата: Середа, 11.07.2012, 13:42 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 57
Нагороди: 2
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
Я сегодня собираюсь за водичкой в Артемовку смотаться...
 
KristoferДата: Середа, 11.07.2012, 21:48 | Повідомлення # 9
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 185
Нагороди: 5
Репутація: 7
Статус: Десь пішов
Cегодня ездил с товарищем (Русланом) в Белокузьминовку. Вечерний закат просто захватывал своей прелестью. забрались почти на самый верх. Класс! Заехали на местный ставок. И порулили домой потихоньку в горочку. Дорога была легкой и приятной.
 
GADДата: Четвер, 12.07.2012, 21:50 | Повідомлення # 10
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Вчора нас мабуть налякав невеличкий дощик, тому ми збиралися повільно. Через це подорожували ми ввечері двома групами . Про те як відкатали в бік "КУЗЬКИ" розповів коротенько ( вище) Kristofer, .
В ми з Ben4ik, катанули маршрутом, який зветься "тренувальний повний" ( див. в МАРШРУТИ ) , щоправда вірішили ми повернутися через Райське грунтами, тому проїхали трохи більше ( 42 км.).

Вітер нам майже не заважав, їхали "порожніми" ( ремкомплект + вода). Краєвиди чудові , пахло хвойними деревами, після повороту на ліво після Ново Андріївки , злегка потряслись по бетонці ( метрів 300)..а тоді вже піднялися на бугор і хутко вниз, пісок змочений дощем не заважав. Дуже мені подобається цей маршрут , такий вільний ...майже весь час навколо відкритий простір. З поганого хочу зазначити - час від часу в ямах понасипали ( від Новомиколаївки до Райського) великими каміннями, які ніяким чином не зчеплені з асфальтом і лише заважають руху. Навіть доводилося гальмувати і обережно все це долати. Заїхали на "хрест", далі Райським ( верхньою вулицею) . Виходимо до "Гадюки"..там мабуть смугою перед цим пройшов дощ, тому катити понад самою річкою було досить екстремально biggrin . Минули "лелек" і джерело ( яке зараз розрили через те, що через трубу пластикову вода не йде ..) Людей там не було і ми змогли вмитися і попити водички ( набирали прямо з джерела ).

Мили колеса на плотині , на якій вже спала вода. Переїхали через неї і тут нас очикувала нова несподіванка....міни !!! Корови так рясно понакладали там по всій дорозі biggrin ... Обійшлося без втрат ))

...... Ну а сьогодні дощ завадив виїхати на старт. Тому я із задоволенням подивився 11 етап ТУРУ .

http://level.pp.ua/forum/42-188-2

Чекаємо на більш придатну для катання погоду на завтра ! )
 
GADДата: Середа, 18.07.2012, 07:26 | Повідомлення # 11
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Минули вихідні і погода налагодилася ) . Знов збираємося на 18 - ту годину до ДП . Я сьогодні буду ...
 
GADДата: Середа, 25.07.2012, 16:34 | Повідомлення # 12
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
http://nasha-druzhkovka.ru/nichni-pokatushki/#more-8586

Таке в газеті надрукували ))) Мені здається , що Степан тут такий задоволений ( на фото ).
 
Форум » Велофорум » Покатухи » Вечірня покатуха.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Вверх