П`ятниця, 19.04.2024, 21:05
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Велофорум » Покатухи » Выбор маршрута,дать кружок :-) (велопрогулка в один день,пол дня.)
Выбор маршрута,дать кружок :-)
GADДата: П`ятниця, 21.09.2012, 21:25 | Повідомлення # 31
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Класні місця особливо після Н.Пілля. Тільки от тре зранку , бо може дощік впасти а там грунтом відразу після кар'єру ( вліво асфальт на Полтавку, а потрібно прямо))

Можливо і я приєднаюся. Якщо не з самого рання а десь о 9 поїхати то за хвилин 40 прошу мені телефоном про це сказати , або тут. Якщо буду вільний із задоволенням поїду. ( 0506066857 )
 
andyДата: Субота, 22.09.2012, 21:39 | Повідомлення # 32
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 115
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
Извини, Виталя, с утра даже не пытался-семейные дела. А конкретнее - дети на попечении, причем меньшей дочке 4 года. Да и сообщения на форуме не проверял - думал вы таки поедете из Лимана в Дружковку. Хотя утренний дождик мог и распугать всю малину. Но после обеда планово (программа-минимум) собрался и поехал в Камышеваху, в мини-зоопарк, естественно с дочкой. Пофоткали зверушек на славу.Кабаны удивили размерами. Поразило количество отдыхающих там людей (читай "жрущих водку под шашлыки"), которые потом, изрядно "отдохнув", гонялись на лодке за лебедями. К счастью, людям далеко до птиц во многих смыслах. Но вечером (вожжа под хвостом таки свербит) решил катануть на fantom. Выехал около 6-ти вечера. Доехал почти до Роскошного - начал накрапывать дождик. Решил вернуться домой по асфальту и уже в Дружковке попал-таки под сильный дождь. Короче, романтика ночной покатухи да еще и под дождем. Так что маршрут целиком пройти не удалось. Теперь до следующего раза. Но если куда соберусь - позвоню обязательно.
 
GADДата: Субота, 22.09.2012, 21:48 | Повідомлення # 33
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Дякую за звіт, а про нашу подорож ( яка не відбулася ) я в тему по сусідству написав )))

http://level.pp.ua/forum/3-219-1

А от про Розкішне я не зрозумів ) Аж гляну ))

....глянув... Зрозумів )
 
andyДата: Субота, 22.09.2012, 21:59 | Повідомлення # 34
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 115
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
Да, и еще вопрос по ходу. Тему "Отчеты" будешь создавать? А то я тут накатал про "Осенний марафон", и думаю - то ли в тему его заливать, то ли отдельной темы дождаться (вроде был разговор такой?)

Не в само Роскошное, конечно. По линии маршрута на этом уровне я повернул обратно - туча шла с юго-востока на запад, ну и накрыла меня.
 
GADДата: Субота, 22.09.2012, 22:03 | Повідомлення # 35
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Тему про звіти я не планував робити , вірніше коли йшлося про "маршрут вихідного дня", то я мав трохи інше на увазі )) Хотів зробити розділ , де розміщувати окремими темами - маршрути . Ну і писати докладно про маршрут , що там і як. В результаті повинно вийти як , наче довідник такий собі )

Щоб бажаючи могли увійти і обрати для себе щось таке , що їм до вподоби, перед цим прочитавши )

...відписав в особисте про звіт ...
 
andyДата: Субота, 22.09.2012, 22:14 | Повідомлення # 36
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 115
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
Что-то типа штурманской шпаргалки? Но, кстати, идея интересная. Просто описания должны быть лаконичными, с привязкой к местности (характерные приметы маршрута), характеристикой дороги, перечнем достопримечательностей. Я вижу это как-то так.

А отчеты с фотками и комментариями тоже не помешали бы. Но их тогда в конкретной теме и писать...

Что-то типа штурманской шпаргалки? Но, кстати, идея интересная. Просто описания должны быть лаконичными, с привязкой к местности (характерные приметы маршрута), характеристикой дороги, перечнем достопримечательностей. Я вижу это как-то так.

А отчеты с фотками и комментариями тоже не помешали бы. Но их тогда в конкретной теме и писать...
 
GADДата: Субота, 22.09.2012, 22:23 | Повідомлення # 37
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Все вірно саме так і планувалося )

Можу прямо зараз "заготовку" зробити )))
 
andyДата: Субота, 22.09.2012, 22:28 | Повідомлення # 38
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 115
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
На какой маршрут?
 
GADДата: Субота, 22.09.2012, 22:35 | Повідомлення # 39
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Ну взагалі зробив розділ ) Тепер можна створювати відповідні теми і там вже писати про маршрут . Для звітів теж зробив .

Гадаю згодом все це ( що ми наговорили ) тре перенести у відповідну тему ))) А поки нехай вже тут побуде )
 
andyДата: Субота, 22.09.2012, 22:45 | Повідомлення # 40
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 115
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
Для отчетов "Мои статьи"?
 
GADДата: Середа, 03.10.2012, 22:06 | Повідомлення # 41
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Сьогодні я та Denis спробували прокотитися новим ( ну майже) маршрутом.... він складався з маршруту Fantom + ми поїхати по стежині ) так можна назвати стару колію вже з травою. Ми дослідили ( проїхали по ній ) балку, яку ніхто не бачив але проїздили поруч з нею багато разів. Я особисто бував там багато, за три роки.***

Тепер ці пазли ( а потрапляв туди я кожен раз з іншого боку, різними шляхами) склалися в єдину картинку. Цікава моогла б вийти " тропа-здоров'я " чи як це можна назвати... Але в одному місці "карабаси" переорали цілину то такої межі , де трактор мабуть впасти може і це їх зупинило ....

Тому далі вже проходить ( замість "тропи" ) екстрим - тур ))). Хоча ( як потім виявилось) там є декілька цікавих варіантів в плані доріг , які ми ще не дослідили. І завершувати можна в два способи і продовжувати таким самим чином...і знаходитися там з дослідницькою місією теж smile

Можна обговорювати і планувати.

Кому цікаво ...поки ще є час....

*** .... переглянути можна матеріал коротенький тут: http://level.pp.ua/forum/32-231-1
 
andyДата: П`ятниця, 05.10.2012, 12:05 | Повідомлення # 42
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 115
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
Большинство маршрутов, выставленных на сайте ведут либо на север, либо на запад. На северо-восток - "Маршрут выходного дня". На юг - "fantom", на юго-запад - "55 км". Восточное и южное направление прокачаны так себе. Я тут просто по карте глянул, может быть вариант: Дружковка-Н.Полье-Роскошное-Артема-заброшенная база-заповедник Клебан-Бык. Обратно через Констаху, Ал.-Дружковку-Кондратьевку. Длина по карте - 65 км, не много и не мало, в самый раз, + по заповеднику (не знаю, можно там на велах или нет) 10 км. На выходной как раз нормальная покатушка. Может, кто ездил уже так?
 
GADДата: Субота, 06.10.2012, 09:31 | Повідомлення # 43
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Вказаний проект маршруту цілком прийнятний, а нема його тільки з тієї причини- що відкатали ми його ще до того часу як з'явився сайт smile . Щоправда зараз по Кл.Бику їхати важкувато .....

http://level.pp.ua/forum/2-91-3

пост № 39

На жаль погода нам не сприяє в плані підготовки й планування. Та й відсутність асфальту.... навколо водосховища в лісу ....там і в теплу сонячну погоду вологість і мокротінь...а тепер....
 
GADДата: Середа, 17.10.2012, 20:51 | Повідомлення # 44
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
така класна погодка ! )) А чи не прокотитися нам на вихідні ? Є в мене ідея..як нічого не завадить ( погода) то прошу приєднуватися ) Маршрут не зазначений ніде ( здається) але кожен частково по ньому проїхався ) Щоправда на ньому "грунтів" більш ніж асфальту..і це головне. Назву він має умовну екстрім - розвідка biggrin ...

Багато що з ним пов'язане! Піду виміряю його і тоді докладно доповім )
 
GADДата: Субота, 20.10.2012, 14:39 | Повідомлення # 45
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Маршрут приліпив, Хто зі мною, завтра ?

http://level.pp.ua/publ

Можливо когось надихне це фото :

Звичайно я не обіцяю такої самої картинки...але згодом вже й нічого не залишиться (((
Прикріплення: 3794882.jpg (130.4 Kb)
 
Форум » Велофорум » Покатухи » Выбор маршрута,дать кружок :-) (велопрогулка в один день,пол дня.)
Пошук:

Вверх