П`ятниця, 29.03.2024, 07:34
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Велофорум » Покатухи » В "Молодой парк" (Прощена неділя)
В "Молодой парк"
GADДата: Вівторок, 28.02.2012, 03:20 | Повідомлення # 31
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
За результатами телефонних перемовин, розмов наживу ..все що почув, сприйняв. Роблю висновки і пишу у вигляді тезисів...отже що буде у неділю

26.02.12

1. Збираємось на розі біля маштехнікума (з лівого боку).
2. Збір на 13:00 (це означає, що в 13:00 ми вже всі зібрались і готові рушати далі). Отже реально треба збиратись на 12:30(моя думка) smile
3. На 11:00 збираються добровольці ( GAD,MADMAN, можливо fantom - домовляємось телефоном, або на вище вказаному місці)- йдемо готувати місце під вогнище, збираємо і готуємо дрова, чекаємо на сигнал і починаємо розпалювати (в розрахунку - щоб до приходу вже щось там горіло) biggrin
4. Основна група надсилає за провіантом визначених людей (якщо він ще не придбаний) в Сільпо і рушає до нас , на те місце про яке ми повідомимо.
5. Із собою мати обов'язково : - пляшку води 1.5-2 літри (хто зможе беріть більше)
- на чому сидіти (кожен вигадує собі сам), я пропоную мінімальний комплект-пакет поліетиленовий + тканина(наприклад рушник чи невеличке покривало), або каримат ...тощо.
- з чого пити (кружка) smile
- якийсь матеріал для розпалювання вогнища(папір, щось таке, що гарно горить)

6. Необов'язково але бажано : - миску щоб з неї їсти + ложку (M_Viktor пропонує варити вареники)
- 10 гр. грошима ) на витрати (купівля вареників, спецій, хліба ..ітд.)
- хто має можливість приперти якусь сушину (дрова) для вогнища сухе, або щось таке чим можна розпалити вогонь, для початку, а тоді вже будемо підкидати що знайдемо.

7. Будемо обговорювати наші плани на сезон і майбутнє ( вистуапатимуть M_Viktor і GAD ) хто захоче щось додати - сприйметься схвально - не соромтеся і готуйте цікаві ідеї заздалегідь (можна написати коротеньку шпору, яку я тоді заберу, щоб мати матеріал для викладення на сайті)

8. Прохання для тих хто збирається просто "побухати" не турбуватися), або відкласти цю справу на після того, як все обговоримо )

9. Вдягаємось відповідно до погоди, прибути можна пішки дивлячись на умови пересування)

( Список може бути доповненим )
 
MADMANДата: Вівторок, 28.02.2012, 03:20 | Повідомлення # 32
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 36
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
думаю все правильно biggrin
 
DeimosДата: Вівторок, 28.02.2012, 03:20 | Повідомлення # 33
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 101
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
Похоже будет интересно, наверное и я буду (без велосипеда). Как насчет, провианта, что желательно с собой иметь, помимо вышеуказаного?
 
GADДата: Вівторок, 28.02.2012, 03:20 | Повідомлення # 34
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Нічого складного не готуватимемо(вареники чи пельмені декларувалися) так що на свій смак бери, а якщо схочеш когось пригостити ..головне щоб не стало йому зле biggrin

Бажано якусь дровінячку, для вогнища ) Завтра після 12 дня , почнеться марафон тут)) (можливо) будуть додаватись (чи навпаки) всілякі доповнення тощо ) Хоча я можу й помилятися) Так що слідкуй)
 
fantomДата: Вівторок, 28.02.2012, 03:21 | Повідомлення # 35
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 181
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
Читайте и незабывайте инфо.передать тем кто по каким-то причинам не может заходить на сайт времени осталось совсем немного. Я возьму то что съем, тоесть домашнее, буду в числе добровольцев. Кто вареники, к вашим услугам будет большой казан с подготовленной водой для варки онных.
До встречи в парке!
 
GADДата: Вівторок, 28.02.2012, 03:21 | Повідомлення # 36
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Дуже слушна порада! Я й забув про те повідомити...а саме ...нехай кожен візьме все те , що сам буде вживати ( і когось пригостить biggrin ), А то хто знає...можливо й не закипить вода, не розгориться вогнище...або Сільпо закриють ))

МАДМАН про "кавачай" казав вище ))

Вважаю що кожен до цього часу вже поснідає, а мо й пообідає. Прохання не запізнюватись...бо чекати не буде ніхто на місці збору) в разі чого попереджайте телефоном.
 
feroxДата: Вівторок, 28.02.2012, 03:21 | Повідомлення # 37
Полковник
Група: Модераторы
Повідомлень: 351
Нагороди: 2
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
На счёт дров, в парке я думаю сложно сейчас найти сухие дрова, в крайнем случае в том же "сильпо" можно прикупить небольшое кол-во сухих дров,или немного древесного угля,или даже там же есть жидкость для розжига костров.Но вот некоторые считают что сейчас пост, и вроде надо что то подходящее под это.Хотя говорят что бухать можно.Дай бог что б завтра дождь ни пошёл, потому как давление аномально низкое.Будем надеятся на лучшее.
 
DeimosДата: Вівторок, 28.02.2012, 03:21 | Повідомлення # 38
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 101
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
Так получается воду уже не нужно брать?
И да желательно погоду получше чем сегодня
 
GADДата: Вівторок, 28.02.2012, 03:21 | Повідомлення # 39
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Все в силі, що до води ))) Ми ж будемо варити вареники !) А де ми її візьмемо - з річки , чи сніг розтопимо ?)) А от погоду хорошу треба таки теж взяти із собою. Все йде по плану. в нас завжди погода якась не така ...так що все в силі ))
 
NataliДата: Вівторок, 28.02.2012, 03:21 | Повідомлення # 40
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 170
Нагороди: 2
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
не забудьте сделать прикольных фоток, с нетерпением буду ждать))))
 
GADДата: Вівторок, 28.02.2012, 03:22 | Повідомлення # 41
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
fantom, вже проводив там , на місці невеличку розвідку ..доповів ...що все лишається в силі ...час і місце без змін. Що цікаво, прогноз показує , що холоди на невеликий час знов повернуться до нас ...а справжня весна буде аж в середені березня. biggrin
 
NataliДата: Вівторок, 28.02.2012, 03:22 | Повідомлення # 42
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 170
Нагороди: 2
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
вот и хорошо, все так как должно быть smile
 
DeimosДата: Вівторок, 28.02.2012, 03:22 | Повідомлення # 43
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 101
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
Время сборов изменилось?
 
TolarДата: Вівторок, 28.02.2012, 03:22 | Повідомлення # 44
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 57
Нагороди: 2
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
Фото

http://us.ua/590558/
 
GADДата: Вівторок, 28.02.2012, 03:22 | Повідомлення # 45
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Дякую за оперативність ! Вже спер собі в архів! Цікаво , скільки було сьогодні фотоапаратів? biggrin прохання надати посилання на скачування або якимсь чином (іншим) перекинути до купи фотки , щоб всі могли переглянути.

Свої саме зараз обробляю, викладу на цьому ж сайті.

http://us.ua/590723/

Ось мій архів )
 
Форум » Велофорум » Покатухи » В "Молодой парк" (Прощена неділя)
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Вверх