Субота, 20.04.2024, 03:39
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Велофорум » Покатухи » открытие СЕЗОНА 2012 (сезон 2012)
открытие СЕЗОНА 2012
TolarДата: П`ятниця, 30.03.2012, 15:46 | Повідомлення # 46
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 57
Нагороди: 2
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
Я 15 апреля поучавствую...
 
GADДата: П`ятниця, 30.03.2012, 21:54 | Повідомлення # 47
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Перечитав знову всі повідомлення цієї теми, також переглянув тему в дружньому форумі ("Тувілс"). Проаналізувавши все що я прочитав, почув наживо , а також телефоном....дійшов до деяких думок які викладу в тезах.

- все що ми робимо ми намагаємось робити не для "галочки".

- кожна покатуха або захід має бути максимально комфортним, максимально зручним і щоб отримати від цього ми могли як мога більше користі чи задоволення (звичайно ж є виключення, якщо це щось таке , яке за метою , є перевіркою на витривалість, чи намаганням виявити заховані ресурси нашого організму smile , або виявляє можливість учасників до покращання рекорду, до самопожертви ...подвигу)..

- масовий захід передбачає участь такої кількості учасників, щоб це було схоже, якщо не на мурашник , то хоча б на очикування маршрутки в "старі добрі часи" biggrin .

- для такого заходу потрібен час на те щоб сповістити або запропонувати і зробити ( за можливістю) опитування як мога більшої кількості потенційних учасників. Для чого це , а щоб не перетворилася задумка на прогулянку для вибраних, на такий собі "мєждусобойчик".

Беручи до уваги те , що організатори цієї теми не відписуються з тих чи інших причин ( не в якім разі не звинувачуючи нікого, просто такі обставини ), в темі про свою участь відписалося дуже мало учасників. Дані з Краматорську про кількість бажаючіх - дуже розпливчата або, взагалі пишуть про не бажання робити щось в таких умовах. Невідомо чи бере участь в цьому Костянтинівка. Ситуація з погодними умовами дещо вирівнялася і великого дощу не передбачається, але погода не є такою , яка б могла вважатися за комфортну. Після всього цього хочу привести декількома пунктами висновки:

1. Дата, час і місце збору залишаються незмінними.

2. Зв'язок і розв'язання запитань що до участі в цьому можна здійснити за телефонами Андрія, Віктора, Tolar і MADMANA (всі хто з Дружківки їх знають,
а краматорчанам відомий Андрія (декому ) і Толара ( наводив в тому форумі).

3. Питання з провіантом вирішує кожен сам для себе, або користуючись порадою зазначеною в п.№2 smile

4. Якщо погода і все інше не завадить зібратися певної кількості учасників, будемо вважати оговорювану тут тему розкритою і відкриття вело сезону
таким що сталося.

5. Якщо все ж таки не вийде так, як сподівалися більшість дописувачів і взагалі любителів велосипеда - ми маємо в цієї ж темі оговорити всі "за і
проти" і дочекатися більш зручної нагоди влаштувати дійсно масову, сонячну і комфортну покатуху.

6. Тих, хто все ж таки, в будь яку погоду наважиться здійснити задумане вважати мужніми людьми , екстремальними і таких що заслуговують шани,
а також тестерами майбутньої траси.

На даний час зголосилися їхати ( за моїми підрахунками) шестеро.

MADMAN
M. Viktor
Tolar
Андрій
Степан
GAD

30. 03.12 (21:54)

В кого є що сказати, прошу.... ще є субота smile
 
NNMCДата: Субота, 31.03.2012, 00:09 | Повідомлення # 48
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 77
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
я еду тоже - только при нормальной погоде канешно

Повідомлення відредагував NNMC - Субота, 31.03.2012, 00:15
 
velomamaДата: Субота, 31.03.2012, 08:13 | Повідомлення # 49
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 17
Нагороди: 2
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
При добрій сонячній погоді я можу зібрати достатню кількість людей. Наші Краматорчани не зважаться по мокрому асфальті та по мокрому грунту їхати на Білокузьминівку. Якщо ви все ж таки забажаєте прийняти участь 15 квітня у відкритті велосезону на Білокузьминівці, то ми будемо раді вас бачити.

http://2-wheels.org/
 
GADДата: Субота, 31.03.2012, 08:52 | Повідомлення # 50
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Якщо це питання особисто до мене (або пропозиція), то я прийму участь із задоволенням. Що стосовно всіх інших...час покаже )

А яка кількість учасників з Краматорську (реальна ) може бути ? Чим більше число тим вагоміше аргумент ! biggrin
 
Ben4ikДата: Субота, 31.03.2012, 10:57 | Повідомлення # 51
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 53
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
Я буду тоже! )
 
GADДата: Субота, 31.03.2012, 11:00 | Повідомлення # 52
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
А де й коли саме !? )) 1 чи 15 квітня ? ..а ще є варіант 7-8 )))
 
TolarДата: Субота, 31.03.2012, 15:16 | Повідомлення # 53
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 57
Нагороди: 2
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
Вобщем на завтра все в силе. В 10 встречаемся на заправке, в 11 в Семеновке. Константиновка обещает быть, упоминали и о Славянске. Будет кулеш и чай. Сухари/пряники/конфеты к чаю, горячительные/прохладительные напитки берем по желанию. Еще раз напомню о мисках/кружках/ложках/вилках.
 
velomamaДата: Субота, 31.03.2012, 15:23 | Повідомлення # 54
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 17
Нагороди: 2
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
7 апреля вообще то праздник - Благовещенье. В этот день не желательно выезжать в лес. 8 апреля у нас в Краматорске планируется субботник на нашей трассе. А вот 15 мы свободны. Количество участников на 15 апреля может составить от 15 человек и больше, все будет зависеть от погоды.

http://2-wheels.org/
 
GADДата: Неділя, 01.04.2012, 23:21 | Повідомлення # 55
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Приємно було почитати на дружньому краматорському форумі коротенький звіт від Tolar, про "відкритя"...крайнім лишився ..зрозуміло хто... biggrin

Так мені й треба ! Буду знати наперед що ініціатива наказуєма biggrin . Було б звичайно краще сидіти мовчки і не випендрюватися і продовжувати відмовляти від подорожі в таку погоду , а так вийшло не "своїм" і не "чужим" . Ну нічого головне що прокатились - всі задоволені і всіх розпирає гордість за здійснене)).

Ще раз дякую товариші, за запрошення, за повноту інформації і за доброту душевну !!!
 
NNMCДата: Понеділок, 02.04.2012, 00:17 | Повідомлення # 56
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 77
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
сегодня же дождь к девяти часам был surprised
 
fantomДата: Субота, 07.04.2012, 10:03 | Повідомлення # 57
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 181
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
На 15 так на 15 завидую вам по доброму а у меня -РА-БО-ТА!

Додано (07.04.2012, 10:03)
---------------------------------------------
Выше, в нескольких высказываниях, прозвучали такие слова как ОТКРЫТИЕ СЕЗОНА, на мою думку це поспішне рішення, если учитывать все от погоды до кулеша то ОТКРЫТИЕ СЕЗОНА можно считать, было в молодом парке, потому как были и велосипеды,блины,чай,всевозможной закуски-море даже волейбол да и участников было в разы больше и "сочувствующие" тоже присутствовали и обговаривались некоторые маршруты поездок так что у меня проскочила вот такая мысль.
 
mgdzsДата: Понеділок, 09.04.2012, 15:53 | Повідомлення # 58
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 275
Нагороди: 1
Репутація: 2
Статус: Десь пішов
так чё решили, 15 будет что-то?
 
GADДата: Понеділок, 09.04.2012, 16:21 | Повідомлення # 59
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Ніхто нічого не вирішував) . Можливо кожен для себе ...того я не знаю, Чув таку думку , що багато хто саме на свято не зможе , через родинні справи...безпосереднє святкування. До того ж ініциатива з проведенням відкриття плавно перейшла ..невідому куди ))

Також були висловлювання що до проведення цього заходу в понеділок 16 - го. Я б теж був не проти цього. Станом на зараз - все покрито легким туманом, мабуть пункт з приготуванням на всіх поїсти можна викреслити з плану з майже 100 % впевненістю. Хоча ... хто зна як воно станеться ...

На всяк випадок започаткую список новий згодних зробити офіційне відкриття. biggrin ... Знаю напевно що fantom буде відсутнім, бо працюватиме.

Я прийму участь ( в тому що було вже описане тут ). smile Додаємося ...
 
mgdzsДата: Понеділок, 09.04.2012, 18:56 | Повідомлення # 60
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 275
Нагороди: 1
Репутація: 2
Статус: Десь пішов
15 могу, 16 - работаю
 
Форум » Велофорум » Покатухи » открытие СЕЗОНА 2012 (сезон 2012)
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Вверх