Субота, 20.04.2024, 17:35
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » НАШЕ МІСТО » Державні установи+банки і таке інше) » УКРпошта !
УКРпошта !
GADДата: Субота, 24.03.2012, 17:23 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Хто користувався послугами прошу писати про свої враження biggrin
 
NataliДата: Субота, 24.03.2012, 17:41 | Повідомлення # 2
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 170
Нагороди: 2
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
Впечатления просто замечательные))))
Раньше, когда не было мобильников, постоянно переписывалась с Красным Лиманом, потом спустя время начала посылать посылки и бандерольки, никаких проблем не возникало, сейчас тоже 2 раза в год где-то посылаю туда-же посылки...доходят за 2-3 дня, все без проблем и все довольны)))) в том числе и я!)))) а что еще сказать)))
 
GADДата: Субота, 24.03.2012, 17:56 | Повідомлення # 3
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Дякую ! Я теж там буваю доволі таки часто ) Враження від роботи якесь подвійне. Робота (як установи) мене влаштовує, а от сам персонал і відповідне відношення до клієнтів ...бажає бути...як говорять )))
 
NataliДата: Субота, 24.03.2012, 18:17 | Повідомлення # 4
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 170
Нагороди: 2
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
ну, знаешь...., нам всем хочется, чтоб везде нас обслуживал персонал с улыбкой и почтением...уважением...но не у всех это получается....я сама в обслуживании работаю)))) стараюсь как могу))))
 
GADДата: Субота, 24.03.2012, 18:21 | Повідомлення # 5
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
От бачиш , ти можеш дозволити собі таку розкіш ..намагаєшся навіть, а там!....Це треба бачити з таким видом працюють наче між нами не перегородка тоненька зі скла..а великий паркан за яким ми нічого не бачимо й не чуємо. І це так повсюди..бувають виключення звичайно і трапляються робітники, які намагаються пройнятися твоєю справою.
 
NataliДата: Субота, 24.03.2012, 18:29 | Повідомлення # 6
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 170
Нагороди: 2
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
ну я по своей натуре такая)))), если мы поможем вам, нам будет легче потом работать))))
 
GADДата: Вівторок, 24.04.2012, 22:57 | Повідомлення # 7
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Сьогодні відвідав відділення Укрпошти ( центральне- АТС) і був приємно здивований як мене там обслуговували. Я не скажу що якось так по особливому))) Перед тим як на мене звернули увагу( я сам у віконце про себе нагадав) мені довелося простояти там майже 20 хвилин. І не було великої черги, через яку на мене б не звернули увагу, а так людей 2- 3 всього) . Просто мабуть звикли що до них потрібно звертатися..я навмисно стояв скільки зміг) Люди які бачили що я не стою в черзі як доміно і не намагаюсь дихати в потилицю комусь - миттєво орієнтувалися і ставали ближче до віконця і робили свої справи. Їм же - зрозуміло спішно і їх справа найважливіша )) До того ж я стою осторонь і цікавлюсь якимись там марками поштовими ) Що діється по той бік темного скла я не бачу ..... Коротше кажучи на мене звернули увагу і пояснили нульову реакцію частими випадками очикуання когось саме у відділенні поштовому ...ну "зал ожиданій" biggrin

Коли все ж таки я звернувся до них ....тут моєму подиву не було меж... !!!!!! Не скажу що переді мною вибачилися, але навіть і не нахамили ! Навпаки до моєї справи ставилися з повагою і як більшою увагою. Пояснили як діяти в таких випадках, кого звати і куди звертатись. Наприкінці надали аж два номери телефонів. І навіть дозволити записати ім'я та по - батькові !!

Хочу висловити їм свою дяку! Додам що склад працівників змінився на молодий і дуже привабливий контингент !
 
GADДата: Субота, 05.05.2012, 20:46 | Повідомлення # 8
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Сьогодні отримав відправлення у відділенні Укрпошти (те що біля кургану) ....черги майже не було, отримав швидко.

Повідомлення про посилку я не отримував , просто прийшов ( субота) на всяк випадок , бо вже повинен був отримати.. Ввечері того ж дня ( сьогодні) , коли всілякі пошти і інші держ. установи вже не працюють, отримав таки ( валялося на підвіконні в під'їзді). І що б було, якби я не пішов сам сьогодні туди !? В кращому разі отримав би в понеділок...а якщо та квитанція десь загубилася? Сумнувато якось.... sad
 
GADДата: Понеділок, 07.05.2012, 16:51 | Повідомлення # 9
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Сьогодні нарешті дочекався відправлення ! Пішов на пошту ....черги нема , нічого не заважає робітниці( чергова дівчинка молода і незнайома) Надаю паспорт, кажу повинен бути лист на моє ім'я, кажу звідки має надходити.
Риється в компі - нема ! Подивитесь в коробочці де всілякі квитанції...не знайшла... дуже зраділа цьому ))) я ж казала що нема ! )) Так вона ще й не впевнена була....Приходьте завтра. Ну звичайно ж завтра ..наче я хочу за тиждень прийти ... Далі я навожу зображення яке я зробив відразу ж після відвідування пошти. Таке саме я читав в обід...чому б я мав туди йти...не знаючи чи воно вже на місці )



Я так собі гадаю якась бабуся в той час як мені ( і я мабуть теж) сушать мозок за шторкою перебирає кореспонденцію а в комп ще не ввели дані. Так було ж на це часу пів дня.

Прийшов додому зробив скрін пишу ці строки ... В двері дзвонять принесли все що мені було потрібно biggrin

п.с. гадаєте це перший такий випадок? Помиляєтесь ))) Але в інші рази була більш знайома працівниця, яка телефонувала поштарці і ми знаходили один одного на вулиці....
Прикріплення: 5214484.jpg (62.3 Kb)
 
GADДата: Середа, 31.10.2012, 18:27 | Повідомлення # 10
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Давненько вже не було приводу написати в цієї темі smile . В чергове я мав отримати відправлення у відділенні укр.пошти. ( За ради об'єктивності напишу , що попереднє я отримав без проблем. Щоправда я не встиг звернутися " за віконце" і не оформлював папірця..і відповідно не стояв у черзі. просто мене помітила поштарка і видала мені те , що мені належало...всіх формальностей було - ніби то вона мен принесла додому ...)

В нашому відділенні ( №7) нічого не знайшли, після довгих пошуків... Але щоб це з'ясувати мені ( в чергове) довелося простояти в черзі ( хвилин 5 - всього !!) через те , що сплачували там комуналаку .... Навіщо це робити на пошті я не розумію, хоча й сам користуюся іноді такою можливістю, коли в касу черга ...

Хоча б був додатковий штат, чи окреме віконце для цього, а так ми вимушені терпіти і стояти...

.... Коли я з'ясував вдома, що десь там наплутали з індексом і тому й на інше відділення надійшло відправлення( мало бути)...

...я відправився у поштове відділення в будівлі АТС ( хоч не далеко). Там я знов чекав поки сплатять комуналку ( був не час - пік, тому швидко)...Дуже привітна дівчина - касир з чудовою посмішкою.. похитуючи із співчуттям головою , пояснила , що за паспортними даними в них нічого нема... sad ...

На мої доводи що так не може бути, що відправлення зависло в повітрі між двома відділеннями, вона ще раз впевнилася що нема і порадила мені збігати додому і переписати той код , за допомогою якого я відстежував пересування відправи від Києва до Дружківки. Швидко збігав, знов почекав сплату комуналки biggrin ... Дівчина ( мабуть ) ввела дані ..все одно там показало на відсутність ...Я так гадаю, що в них там інша програма для внутрішнього вжитку...

На мої запитання , як так може бути, мені надано відповідь про те , що ми являємося філією краматорського відділення і ( мабуть ) для Краматорська моя відправа вже в Дружківці....))))

Питань ще більше! Виходить що нас просто дурять ? Як себе почуває людина яка скористалася інтернет сервісом і прийшла забрати відправлення я вже розумію. Не дуже приємно коли на тебе дивляться як на того хто придбав квиток на електричку Москав- Пєтушки...а в касі , а не в провідниці у вагоні wacko biggrin .

Щоправда мені пощастило з дівчиною яка мене обслуговувала. Дуже приязна - що само по собі дуже не часто зустріти можна в таких закладах. Вона запропонувала скористатися телефоном перед візитом на пошту. Що я й зроблю завтра...про подальші події відпишуся...
 
GADДата: Четвер, 01.11.2012, 19:29 | Повідомлення # 11
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
....продовження...

Після 10 - ї ранку зателефонував у 6 відділення , продиктував код ідентифікатор- результат нульовий..нема. На роботі подивився в неті , відправлення знаходиться вже у 7 відділенні ( біля кургану) . Після роботи забрав у звичайному порядку.

..Що сталося з посилкою , яка мандрувала країною півтори тижні в останню добу - невідомо.

Висновки . Робити "скріншоти ", роздруковувати документи для демонстрації на пошті. ... Йти туди із запасом ( не в день прибуття а за 2-3 дні ) так надійніше )))

Користуватися "НОВА ПОШТА" biggrin
 
Форум » НАШЕ МІСТО » Державні установи+банки і таке інше) » УКРпошта !
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Вверх