П`ятниця, 26.04.2024, 06:46
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » НАШЕ МІСТО » Магазини » ФУРШЕТ
ФУРШЕТ
GADДата: Неділя, 25.12.2011, 17:40 | Повідомлення # 16
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Вони мабуть економлять!) В них робітників не вистачає...які б крутили ті ленти під столом ))) Бо електрика тепер задорога ) biggrin Я цей ФУР відразу не люблю як тільки його побудували.
 
fantomДата: Неділя, 15.01.2012, 08:00 | Повідомлення # 17
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 181
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
За все время его существования был в этом магазине 8-10 раз, не уютный он какой-то.
 
GADДата: Неділя, 15.01.2012, 13:42 | Повідомлення # 18
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
"Когда-то давным давно, в советские времена, на этом месте стояла кулинария, кафе и овощной магазин "Дары полей".
Затем всё это благополучно загнулось, и появилось кафе "Ника". Так-же стали называть расположенную рядом с ним автобусную остановку.
В конце 2004 - начале 2005 года вместо "Ники" появился супермаркет электроники "Фокстрот", а на руинах Даров полей возник
круглосуточный продуктовый супермаркет "Кольцо", который вскоре перекупили и переименовали в "Фуршет". В начале 2005 года остановка "Ника" была отменена. Находится всё это по ул. Космонавтов,50. "

Ось така цитатка, про зупинку "ніка" вже якось всі й під забули. Тепер знов там зупиняються маршрутки, назва її тепер "фуршет" ? Ну принаймні коли кажуть щоб зупинились , то "біля фуршета" . biggrin
 
GADДата: Субота, 04.02.2012, 10:22 | Повідомлення # 19
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Що до Фокстрота - що можна сказати ? Я не кажу про ціни й таке інше, завдяки магазину був зроблений ремонт будівлі, покрівлі ..але через (я так гадаю) умови аренди і (можливо ) кризи, Фокстрот був змушений закритись. Після перерви там був розміщений торговельний розважальний "комплекс" "СТРАНА ЧУДЕС", який порпрацював там трохи і ..... загнувся - мабуть "покращання життя вже сьогодні" накрило його з головою.....

До речи, ось така цитата :

"УВ,ДРУЖКОВЧАНЕ. в нашем городе 5февраля открытие огромного детского магазина "СТРАНА ЧУДЕС",ранее находившегося возле магазина фуршет,теперь местоположение бывший магазин "ДРУЖКОВКА",рады будем вас видеть. ​" ​
 
GADДата: Середа, 07.03.2012, 17:31 | Повідомлення # 20
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Не довго була порожньою будівля ! biggrin Тепер там ( і в нашому місті ) буде ЕЛЬДОРАДО biggrin

http://www.eldorado.com.ua

На цей час на будівлі вже висить назва(офіційний логотип), з хоз. двору ведеться завантаження магазину товаром.

П.С. Можна було це повідомлення розмістити в темі "ПОДІЇ", але чи є це подією...хто знає скільки це ЕЛЬДОРАДО там протримається ?

Гадаю все залежить від суми арендної плати або від інших чинників...чомусь там довго не тримається нічого... smile
 
GADДата: Четвер, 08.03.2012, 10:03 | Повідомлення # 21
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Саме сьогодні 8.03.12 сталося відкриття побутового маркета ЕЛЬДОРАДО. Персронал магазину збирався на 8:30 ....а тепер з 9:00 вигукуютьякісь гасла ...махають прапорами і музика грає....тре буде пройтись у другій половині дня ))
 
GADДата: Неділя, 11.03.2012, 16:07 | Повідомлення # 22
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Три дні мені гупало по мозгах тією рекламою biggrin Зазначу що на обох боках дороги стояли по два прапороносці і вимахували ними, тим самим привертаючи увагу до відкриття магазину така ж четвірка стояла й в районі АТБ. За цей час (днями) на задньому дворі магазину застрягла фура, яка розвантажувалася (здається правим колесом кабіни в каналізаційний люк чи ще чомусь такому, з чого довелось витягати (те колесо) трактором. ...

..... Все ж таки вчора я таки увійшов до ЕЛЬДОРАДИ ))) Відразу кинулося в очі тісне й маленьке приміщення( мабуть весь вільний простір поки що слугує за склад)... Відразу від входу (направо під стіною) вишикувалися столи з робітниками різних банків ... Так це виглядає як на ринку гаврилівському з молоком продавці і ще трохи жебраків нагадує під церквою... biggrin

Мені запропонували (охоронець у чорному) покласти речі в камеру схову..я відмовився і від мене відчепились (досить чемно). Довго я там не затримався....мабуть це виглядало кумедно ...увійшов пробігся по одному рядку (зліва фото - справа ноути) і в зворотньому порядку )))

Можливо хтось напише більше ..... мене не вразило...до цін я не придивлявся...
 
NataliДата: Неділя, 11.03.2012, 19:04 | Повідомлення # 23
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 170
Нагороди: 2
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
я еще там не была, как схожу, отпишусь...
 
GADДата: Середа, 25.04.2012, 21:39 | Повідомлення # 24
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Невже до цього часу не сходила ще !? Не схоже на ...ну взагалі на дівчину !)))
 
Форум » НАШЕ МІСТО » Магазини » ФУРШЕТ
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Вверх