Четвер, 28.03.2024, 21:07
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Велофорум » Об'яви та всілякий "флудьож" » Електро вєлік
Електро вєлік
GADДата: П`ятниця, 18.05.2012, 21:32 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
В нашому місті вже почали з'являтися електричні лайби. Хто що може про них сказати , які думки з цього приводу виникають ?
 
GADДата: П`ятниця, 18.05.2012, 21:38 | Повідомлення # 2
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Звичайно такий вєлік в нашому місті наврят чи з'явиться)))) Але поговорити можна )))

Audi представить карбоновий електро-велосипед

Компанія Audi представить карбоновий велосипед e-bike, оснащений електромотором. Презентація пройде на австрійському фестивалі Worthersee Tour, присвяченому тюнінговим автомобілям концерну Volkswagen.

Велосипед практично повністю виготовлений з карбону — вуглепластик використовується для 26-дюймових колісних дисків (кожен важить по 600 грамів), рами (1,6 кілограма) і задньої вилки. Електромотор потужністю 2,3 кіловата (250 Нм) встановлений в самій нижній частині рами і через ланцюг приводить в рух заднє колесо. Audi e-bike без урахування батарей важить 21 кілограм, а співвідношення потужності до маси складає дев’ять кілограмів на кіловат чи сім кілограмів на кінську силу.

Літій-іонні акумулятори ємністю 530 ват-годин і масою п’ять кілограмів розташовані всередині рами. На їх зарядку від 230-вольтової розетки буде потрібно 2,5 години. При необхідності розряджений блок батарей можна повністю замінити на повністю «заправлений».



Робота електричної силової установки велосипеда контролюється за допомогою п’яти програм. У першому — (Pure) велосипед приводиться в рух тільки педалями. У другому — (Pedelec) електромотор допомагає велосипедисту, дозволяючи розігнатися до швидкості в 80 кілометрів на годину (запас ходу 50-70 кілометрів). В режимі (eGrip) працює тільки електромотор, розвиваючи максимальну потужність, однак швидкість в цьому випадку обмежена 50 кілометрами на годину.

Велосипед також має дев’яти-ступеневу коробку передач, гідравлічні дискові гальма, світлодіодну світлотехніку, комп’ютер з сенсорним екраном, а також можливість регулювати висоту сидіння клавішами на кермі і підключати до e-bike мобільний телефон по WLAN.



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4QD8vJqMR5k

Тут можна глянути на нього.

За матеріалом сайту: starodub.org.ua
Прикріплення: 3231896.jpg (51.6 Kb) · 9159581.jpg (35.4 Kb)
 
NataliДата: Субота, 19.05.2012, 14:45 | Повідомлення # 3
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 170
Нагороди: 2
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
полный улет, у меня одни слюни))))) я такой хочу))))))))
 
GADДата: Субота, 19.05.2012, 14:55 | Повідомлення # 4
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
І в квартиру не важко тягати буде !? biggrin
Quote (GAD)
без урахування батарей важить 21 кілограм
+ 5 кг. "батарейка". Тільки далеко їхати не можна - максимум кілометрів 45 ( в один бік) ....

Уявляю його вартість )
 
NataliДата: Субота, 19.05.2012, 15:02 | Повідомлення # 5
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 170
Нагороди: 2
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
когда он у меня появится, я уже не буду его таскать с этажа на этаж)))) он у меня будет стоять в гараже с машинами)))))) biggrin
 
GADДата: Субота, 19.05.2012, 15:08 | Повідомлення # 6
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
І то так, а поки можна просто спробувати прокатитися ( мождиво хтось надасть таку можливість , з тих хто його вже має)

Нагадаю що мова не йде про вищевказаний - такий наврят чи з'явиться в найближчий час в нашому місті))) Хіба що в Natali, в гаражі треба глянути...серед парка автівок десь .... smile
 
NataliДата: Субота, 19.05.2012, 15:20 | Повідомлення # 7
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 170
Нагороди: 2
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
а я ж не сказала, что он у меня уже есть, я сказала когда он у меня появится!!!! а к тому времени у меня появится и гараж или ещё круче ....автосалон)))))

Повідомлення відредагував Natali - Субота, 19.05.2012, 15:21
 
GADДата: Субота, 19.05.2012, 15:25 | Повідомлення # 8
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Так я ж не проти ..)))) Нехай все буде так як ти захочеш ....даси покататися ?)
 
laran9Дата: Четвер, 15.12.2016, 14:26 | Повідомлення # 9
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
smile
 
Форум » Велофорум » Об'яви та всілякий "флудьож" » Електро вєлік
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Вверх