Вівторок, 19.03.2024, 12:22
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » НАШЕ МІСТО » Все, що не увійшло в інші розділи ))) » ЩОДЕКОЛИ (Коротенько про те, що побачили почули, відносно Дружківки.)
ЩОДЕКОЛИ
GADДата: П`ятниця, 16.12.2011, 21:34 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Ну от перше що я побачив і що надихнуло мене зробити цю тему.

Сьогодні я вперше побачив (вперше за багато років) красиву різнокольорову ілюмінацію біля "ДП". В комплексі із рекламою "грети" виглядає святково і по дитячому чарівно ). цікаво яка буде в цьому році ялинка ?)
 
GADДата: Понеділок, 19.12.2011, 21:16 | Повідомлення # 2
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Кажуть що вже порізали міст через залізницю !! Завтра піду глянути, відпишусь ...Хто зі мною ?
 
GADДата: Середа, 21.12.2011, 18:24 | Повідомлення # 3
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Сьогодні я побачив повалене дерево на дорозі , між садком "Голубок" (порожній) і 12 школою. Це вже друге дерево яке там завалилось, саме через те що вже давно стояло сухе.

Пам'ятаю в тому році, під час місцевих виборів всі наші під'їзди були завішаними передвиборчими агітками кандидатки від ПР. Вона віщала і обіцяла (між іншим) сприяти вирубкою аварійних дерев і наголос робився саме на 12 школу.

Не можу сказати що дерева не були вирубані , але попиляні були великі й не сухі , а такі що придатні до подальшої обробки. А звідси й фінансовий інтерес. А от небезпечні стоятимуть ще довго мабуть(там , кому цікаво , ще можна їх побачити) поки отак не впадуть.

Сумно, що передвиборчі обіцянки не виконуються...хоча чому дивуватись...хіба прикладів мало в масштабі країни? Ось така невесела інформація...

Хто ще щось має на це сказати ?
 
NataliДата: П`ятниця, 23.12.2011, 00:55 | Повідомлення # 4
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 170
Нагороди: 2
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
А я, представь, каждое утро теперь перепрыгиваю через это дерево когда иду на работу, небольшая разминка, особенно когда стоит такая мерзопакостная погодка)))
 
GADДата: П`ятниця, 23.12.2011, 12:25 | Повідомлення # 5
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Ну так треба подяку написати комусь за турботу про стан нашої фізичної підготовки ! biggrin
 
NataliДата: П`ятниця, 23.12.2011, 21:56 | Повідомлення # 6
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 170
Нагороди: 2
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
Обязательно напишу, странно как это там не попалась ни одна машина в темное время суток, водилы бы точно потом благодарность выявили кому-то)))

Прикріплення: 4424771.jpg (16.4 Kb)
 
GADДата: П`ятниця, 23.12.2011, 22:22 | Повідомлення # 7
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
В них є фари ,так що здалеку це все вони бачать і направляють віртуальні свої "крилаті вирази" ...невідомо кому ) От би написати поруч з тим деревом :

мене обіцяли прибрати ще в 2010 році!))) І хто пообіцяв biggrin
 
NataliДата: П`ятниця, 23.12.2011, 22:25 | Повідомлення # 8
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 170
Нагороди: 2
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
я думаю к Новому году его по распиливают на дрова и заберут, частный сектор недалеко))))
 
GADДата: Понеділок, 26.12.2011, 23:52 | Повідомлення # 9
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Любителям халявних висушених дров - повідомляю : на сьогоднішній день деревина все ще лежить і виконує свої високі завдання по підняттю і розвитку фізичної культури. biggrin biggrin biggrin Так що все ще у ваших руках.
 
NataliДата: Вівторок, 27.12.2011, 22:13 | Повідомлення # 10
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 170
Нагороди: 2
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
по всей видимости те, кто "тусуется" по сайту живут в квартирах, а дрова, таким как мы, нужны только для разведения костра на шашлычках или др времяпровождения около него biggrin ))) biggrin
 
GADДата: Вівторок, 27.12.2011, 22:16 | Повідомлення # 11
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Це означає що "деревце" все ще там )))))
 
NataliДата: Вівторок, 27.12.2011, 22:17 | Повідомлення # 12
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 170
Нагороди: 2
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
да, оно там еще лежит и наслаждаясь смотрит, как через него перелазят и перескакивают прохожие)))))
наверное время пикников еще не наступило, или уже прошло)))))


Повідомлення відредагував Natali - Вівторок, 27.12.2011, 22:19
 
GADДата: Середа, 28.12.2011, 23:19 | Повідомлення # 13
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
В цьому році біля "ДП" аж дві ялинки !!! Сьогодні побачив з Дімоном(катили ввечері з площі) ...Хто тскаже скільки їх взагалі в місті (таких новорічних) . Біля "ДП" -2 + на "майдані лисого"-1 + "білий дім". Хто ще знає ?
 
fantomДата: Середа, 15.02.2012, 16:26 | Повідомлення # 14
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 181
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
А мене завжди цікавить куди і кому ДЗГА сплачує за рекламу, а саме по вул.Космонавтов, біля таксистів стоїть піч, а також на башті будинку № не пам"ятаю, вул. Ленина. В ночі ця реклама світиться і що в серединці цієї пічі стоїть ел.лічільник а на башті що теж лічільник? Хто може відповісти?
 
GADДата: Середа, 15.02.2012, 16:58 | Повідомлення # 15
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
biggrin biggrin То мабуть питання не до нас ?))) Можливо ДЗГА є спонсором освітлення алеї по вул. Космонавтів ? ))) Оцих ліхтариків де розташовані лави. Взагалі ці реклама така гидотна... sad Вночі ще якась користь від неї, а от вдень виглядає та пічка собачою будкою )))
 
Форум » НАШЕ МІСТО » Все, що не увійшло в інші розділи ))) » ЩОДЕКОЛИ (Коротенько про те, що побачили почули, відносно Дружківки.)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Вверх