Субота, 27.07.2024, 03:07
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Льодовий палац !!!
GADДата: Субота, 10.03.2012, 10:02 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
В нашому місті вирішили побудувати льодовий палац. ! Перше, що мені спало на думку - де його планують побудувати?

Друге- десь я вже про це чув, якась асоціація в мене виникає ......згадав "12 стульєв"...NEW VASIUKI.....

...Звичайно було б не погано якби це сталося ! Можливо у вас теж будуть свої думки з цього приводу ?
 
GADДата: Субота, 10.03.2012, 10:03 | Повідомлення # 2
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
А поки пропоную звернути увагу на статтю з газети:

http://nasha-druzhkovka.ru/udarim-....re-7559

Ось цікава цитата, де ми можем порівняти цифри і зробити деякі висновки:

"Ледовый дворец в Севастополе обойдется в 40 млн гривен

Для крытого ледового спорткомплекса уже нашли подходящий участок и предусмотрели финансирование его строительства в 2012 году.

Всего в текущем году правительство собирается выделить деньги на реализацию проектов ледовых дворцов в шести городах страны, проинформировал вице-президент Федерации хоккея Севастополя Александр Галкин. По его сведениям, в заветный список попали Белая Церковь, Дружковка, Киев, Кривой Рог, Луганск, а также Севастополь, где строительство начнется раньше всего — в марте. Аналогичные сведения обнародовал глава Севастопольской городской государственной администрации Владимир Яцуба, выразивший надежду на скорое решение вопроса об отводе земли под объект. Участок площадью 2 га для размещения ледового дворца еще раньше нашли в Загородной балке.

Примечательно, что Владимир Яцуба и Александр Галкин разошлись в определении суммы финансирования реализации проекта, назвав 36 и 40 млн гривен соответственно.

Следует заметить, что в рамках выполнения Национальной программы «Хоккей Украины» в течение 2012 года планируется инвестировать в строительство крытых ледовых арен порядка 200 млн гривен, которые заложены на эти цели в государственном бюджете. "

http://est.ua/press/news/market/show/article_id/46792
 
klivyДата: Субота, 10.03.2012, 23:27 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
прикольно! Давно о катке мечтала в нашем городе! Отличная новость
 
GADДата: Неділя, 11.03.2012, 08:51 | Повідомлення # 4
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
За посиланням на "НАША ДРУЖКОВКА" з якоїсь невідомої причини не висвітлюється весь текст статті (мабуть через те, що не весь матеріал номера ще викладений), до цього (на момент , коли я його виклав) текст був. Там зазначалось , що місце під будівництво виділено на території 6 школи.

Мені цікаво, в якому саме місці? Там, де знаходиться футбольний майданчик, чи ми забудемо , як виглядає при шкільний сквер ? Хоча(можливо) це не територія школи? Все одно мені шкода цієї (так вже сталося за довгі роки візитівки нашого міста. sad А якщо все ж таки шкільна територія, як ув'язане питання безпосередньої близькості комерційної структури?

У нас весь час так, тільки щось будується - неодмінно перед цим треба вирубати дерева. Згадайте "сєнокос" біля ДП . Так нічого й не збудували але дерева по пиляли.
До речі за ДП (як на мене ) теріторіально зручна площадка для будівництва "льодового палацу", і срач (який там постійно) прибрався б.

Питань багато...я не проти "льодового", але ....багато цих але...

п.с. посилання вже працює(перевірив) з нього виходить....сквер....... sad
 
fantomДата: Неділя, 11.03.2012, 09:12 | Повідомлення # 5
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 181
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
Скорее всего в парке,зальют танцплощадку водой из речки,проведут освещение на 2-3 лампочки, накроют все это дело полиэтиленовой пленкой и радуйся народ biggrin :D biggrin
 
NataliДата: Неділя, 11.03.2012, 19:13 | Повідомлення # 6
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 170
Нагороди: 2
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
Я думаю они сделают все как положено, и я хочу чтоб у нас в городе был каток, хоть какое-то развлечение для взрослых и детей, а то кроме кафешек, и рядом прилегающим к ним детских каруселей еще ничего стоящего у нас не появлялось! в Крамахе все что хочешь, и каток есть и парк с всевозможными качелями и каруселями, который открывается каждую весну и работает все лето..... пусть сначала откроют у нас этот каток, а потом уже обсуждать его, что толку сейчас об этом говорить, так ...."переливать из пустого в порожнее"....
 
GADДата: Неділя, 11.03.2012, 19:25 | Повідомлення # 7
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Мова не про каток а про місце де його побудують (уважно вивчайте "матчасть" ) і за які кошти , це теж важливо. Якщо за наші з бютжету міського а потім з нас же й будуть гроші за відвідування брати....а так і буде ....
 
NataliДата: Неділя, 11.03.2012, 19:28 | Повідомлення # 8
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 170
Нагороди: 2
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
интересно как за твой счет его будут строить? будут из зарплаты высчитывать или как по подробнее

Додано (11.03.2012, 19:28)
---------------------------------------------
а вход естественно будет платный, бесплатным только сыр может быть...

 
GADДата: Неділя, 11.03.2012, 19:31 | Повідомлення # 9
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
А як до цього живе наше місто ? Нам дають "зряплату" вже з урахуванням того що з нас здерли))) Ти "корєшок" на роботі отримуєш ? Дивись як сесія проходить ..завжди питання постає "як наповнювати бюджет міста ?" і читай які способи є....))
 
NataliДата: Неділя, 11.03.2012, 19:33 | Повідомлення # 10
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 170
Нагороди: 2
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
каждый раз смотрю в корешок, и всегда такое было, и у твоей мамы тоже высчитывали....
 
GADДата: Неділя, 11.03.2012, 19:39 | Повідомлення # 11
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Ну а як же інакше ?))) от значить за наш рахунок і будують....) А білети будуть продавати...і знаєш що будуть казати ? Гроші підуть на наповнення бюджету ))

А ще "зряплата " нашим слугам (депутатам) теж з нашої кишені...ми ж (так виходить ) їх найняли на роботу ! biggrin
 
NataliДата: Неділя, 11.03.2012, 19:41 | Повідомлення # 12
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 170
Нагороди: 2
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
а за какой счет они будут проводить реставрацию либо закупки на что-либо, даже не знаю, всегда надо будет что-то обновлять, ведь все не долговечное, я не думаю что они будут утверждать что деньги пойдут на благотворительность!
 
fantomДата: Неділя, 11.03.2012, 19:59 | Повідомлення # 13
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 181
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
Для строительства (любого) в черте города необходимо учитывать все отрицательные-положительные моменты, спрашивать у народа, тоесть должно быть общественное мнение к которому обязяны прислушаться власти ну естественно через депутатов все как положено и учитывая это мнение и моменты начинать строить для города этот "дворец" Деньги на строительство обязано выделить государство а не из наших карманов типа того как покрывали купола церкви "золотом" за наши нагло отобранные денежки.
Мое мнение такое: строительство поруч з 6 школой необдуманный поступок и чья-то глупая амбиция!
 
GADДата: Понеділок, 12.03.2012, 18:23 | Повідомлення # 14
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Така амбіція можливо й присутня (чиясь) але привалює грубий розрахунок.

До того ж можна згадати скільки разів вже (от -от і відкриється басейн) намагалися відновити плавальний басейн в спорт-школі ДП, але й до цих пір ми плаваємо десь )
 
fantomДата: Четвер, 15.03.2012, 18:25 | Повідомлення # 15
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 181
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
В загалі (на фінішу) чьогось не вистачає.
 
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Вверх