Років декілька тому вже була така ідея в нас - проїхатися якимсь відомим нам маршрутом але вночі. До цього часу, через обставини або за відсутності підстав нічого не виходило із нашим задумом. В цьому році все ж таки ми спромоглися на це.
Ідею обговорили телефоном попередньо а потім зустрівшись втрьох зі СТЕПАНОМ і fantom, у форумі обговорили з потенційними учасниками умови заходу. Для тих хто бував у вело походах багатоденних ( з ночівлями) все це не було новиною і все що необхідно ( спорядження) було в наявності. А для інших це щось нове раніш не випробуване.
Після недовготривалих перемовин ми вирішили їхати вночі з п'ятниці на суботу. Таким чином залишаючи вихідні вільними на відпочинок або на денні покатухи :) . Щоправда декому це завадило
...
Читати далі »
Переглядів: 2103 |
Додав: GAD |
Дата: 10.06.2012
|